1-қыркүйек білім күні қарсаңында Сарыжаз кәсіптік - техникалық колледжінде "Білімді ел - мәңгілік ел" атты шара болып өтті. Аталған шарада колледж директоры Мусирбаев Самат Сартаубайұлы білім алушыларды білім күні мерекесімен құттықтай отырып болашақта білікті маман боларына сенім білдірді. 2022-2023 оқу жылына I курсқа қабылданған білім алушының анасы Иманқұлова Рахила сөз кезегінде колледж ұжымына шығармашылық табыс тіледі. Салтанатты шарадан кейін колледж білім алушылар қатарына жаңадан қосылған жастар мен оның ата - аналары колледждің материалдық - техникалық базасымен жатақхана, спорт зал, шеберханаларға экскурсия жасады.